Máte dotaz nebo se chcete objednat? Volejte 499 859 755 nebo 499 813 978

Je nutné se předem objednávat k vyšetření ?

Naší prioritou je věnovat dostatečný čas a individuální přístup každému klientovi. Termín konzultace či vyšetření v naší ambulanci lze dle charakteru obtíží klienta získat předem po krátkém telefonickém rozhovoru s lékařem nebo sestrou. Nebo se lze objednat cestou našeho elektronického kontaktního formuláře. Možná je i přímá návštěva ambulance, případně s doporučením od jiného ošetřujícího lékaře. Při tomto způsobu návštěvy je ale nutné počítat s určitým zdržením v  příjemné čekárně. Za Vaši projevenou trpělivost před vstupem do  ambulance k vyšetření Vám tímto předem děkujeme.

Akutní stavy mají přednost před ostatními.

Konzultační dny plastického chirurga jsou každý čtvrtek od 8.-13. hod.

Naše další služby

Pracoviště naší společnosti pokrývá svými specialisty chirurgické obory, kterými jsou všeobecná chirurgie, proktologie (nemoci konečníku), chirurgie prsní žlázy, plastická chirurgie a chirurgie ruky.

                                 
 
 

Vážení pacienti,

Vaše osobní údaje jsou zpracovávány ve zdravotnické dokumentaci v plném souladu s platnými právními předpisy zejména v souladu se zákonem č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách a podmínkách jejich poskytování (zákon o zdravotních službách) a jeho prováděcími předpisy. Jejich zabezpečení a ochrana je zajištěna v souladu s těmito předpisy i v souladu s Obecným nařízením Evropského parlamentu a Rady EU  2016/679 o ochraně osobních údajů (tzv. GDPR). Kromě možnosti přístupu k Vašim osobním údajům námi zpracovávaným, máte právo požadovat jejich opravu či omezení zpracování pokud zjistíte, že jsou tyto údaje nesprávné, nepřesné, změnily se atd. Poskytování Vašich osobních údajů je zákonným požadavkem a máte jako pacient povinnost je poskytnout, stejně jako zdravotnický pracovník má právo je po Vás požadovat. Odpovědnou osobou , na kterou se můžete obracet, je Váš ošetřující lékař.