Máte dotaz nebo se chcete objednat? Volejte 499 859 755 nebo 499 813 978

Příprava před operací ruky

Ruce před jejich operací vyžadují několik jednoduchých, ale důležitých úkonů. Především je třeba alespoň dva dny před plánovaným zákrokem drhnout je kartáčem a mýdlem. Aby byla kůže změklá a vláčná, je třeba ji řádně promazávat vhodným krémem. Těsně před operací si nezapomeňte ostříhat nehty (ideálně přijďte i bez gelových nehtů, neboť se může stát, že je zabarvíme dezinfekcí). Než odejdete k lékaři k provedení zákroku, sundejte si veškeré náramky, prsteny apod. 

 Dále je vhodné zkonzultovat užívané léky, například vysadit léky jako je Anopyrin, Warfarin, apod., které “ředí” krev. 

Naše další služby

Pracoviště naší společnosti pokrývá svými specialisty chirurgické obory, kterými jsou všeobecná chirurgie, proktologie (nemoci konečníku), chirurgie prsní žlázy, plastická chirurgie a chirurgie ruky.

                                 
 
 

Vážení pacienti,

Vaše osobní údaje jsou zpracovávány ve zdravotnické dokumentaci v plném souladu s platnými právními předpisy zejména v souladu se zákonem č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách a podmínkách jejich poskytování (zákon o zdravotních službách) a jeho prováděcími předpisy. Jejich zabezpečení a ochrana je zajištěna v souladu s těmito předpisy i v souladu s Obecným nařízením Evropského parlamentu a Rady EU  2016/679 o ochraně osobních údajů (tzv. GDPR). Kromě možnosti přístupu k Vašim osobním údajům námi zpracovávaným, máte právo požadovat jejich opravu či omezení zpracování pokud zjistíte, že jsou tyto údaje nesprávné, nepřesné, změnily se atd. Poskytování Vašich osobních údajů je zákonným požadavkem a máte jako pacient povinnost je poskytnout, stejně jako zdravotnický pracovník má právo je po Vás požadovat. Odpovědnou osobou , na kterou se můžete obracet, je Váš ošetřující lékař.