Máte dotaz nebo se chcete objednat? Volejte 499 859 755 nebo 499 813 978

Plastická chirurgie

Naše ambulance plastické chirurgie poskytuje široké spektrum péče v oboru plastické i estetické chirurgie. 

FOTOGRAFIE PŘED A PO ESTETICKÝCH ZÁKROCÍCH

FOTOPŘÍBĚH - MODELACE A ZVĚTŠENÍ PRSOU 

Plastická chirurgie se v poslední době značně rozvíjí a dostává se blíže k těm pacientům, kteří bydlí daleko od velkých center. Naše ambulance plastické chirurgie je toho příkladem, protože jako první v regionu poskytuje široké spektrum zákroků jak léčebných, tak i čistě kosmeticko-estetických.

Konzultace a zákroky probíhají na našem pracovišti v Masarykově poliklinice v Trutnově. Je zde možné provést zákroky jak v lokální, tak i celkové anestezii. 

Ce2z9200

V případě složitějších a časově náročnějších zákroků, které vyžadují pooperační dohled nad pacientem, spolupracujeme se známým Ústavem chirurgie ruky a plastické chirurgie ve Vysokém nad Jizerou (www.ruka-kosmetika.cz), kde jsou pacienti po zákrocích sledováni po potřebně dlouhou dobu. Následná péče potom probíhá opět v naší ambulanci v Trutnově. Od roku 2017 spolupracujeme dále s Klinikou Dr. Pírka v Mladé Boleslavi a Nemocnicí v Trutnově. 

Naším cílem je individuální přístup k pacientům, který umožní najít způsob, jak vyhovět jejich potřebám a požadavkům. Při operačním řešení daného problému se vždy zaměřujeme na detail problému, protože věříme, že výsledek – ať funkční, nebo estetický, případně kombinovaný – je právě odrazem pečlivého řešení i drobných, zdánlivě nevýznamných detailů.

Spektrum výkonů estetické plastické chirurgie

Spektrum výkonů rekonstrukční plastické chirurgie

  • Odstranění kožních útvarů, nezhoubných a zhoubných kožních nádorů
  • Řešení kožních defektů
  • Plastická korekce zarůstajících nehtů
  • Korekce nevzhledných jizev

Naše další služby

Pracoviště naší společnosti pokrývá svými specialisty chirurgické obory, kterými jsou všeobecná chirurgie, proktologie (nemoci konečníku), chirurgie prsní žlázy, plastická chirurgie a chirurgie ruky.

                                 
 
 

Vážení pacienti,

Vaše osobní údaje jsou zpracovávány ve zdravotnické dokumentaci v plném souladu s platnými právními předpisy zejména v souladu se zákonem č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách a podmínkách jejich poskytování (zákon o zdravotních službách) a jeho prováděcími předpisy. Jejich zabezpečení a ochrana je zajištěna v souladu s těmito předpisy i v souladu s Obecným nařízením Evropského parlamentu a Rady EU  2016/679 o ochraně osobních údajů (tzv. GDPR). Kromě možnosti přístupu k Vašim osobním údajům námi zpracovávaným, máte právo požadovat jejich opravu či omezení zpracování pokud zjistíte, že jsou tyto údaje nesprávné, nepřesné, změnily se atd. Poskytování Vašich osobních údajů je zákonným požadavkem a máte jako pacient povinnost je poskytnout, stejně jako zdravotnický pracovník má právo je po Vás požadovat. Odpovědnou osobou , na kterou se můžete obracet, je Váš ošetřující lékař.