Máte dotaz nebo se chcete objednat? Volejte 499 859 755 nebo 499 813 978

Plastická chirurgie

Naše ambulance plastické chirurgie poskytuje široké spektrum péče v oboru plastické i estetické chirurgie. 

 

Plastická chirurgie se v poslední době značně rozvíjí a dostává se blíže k těm pacientům, kteří bydlí daleko od velkých center. Naše ambulance plastické chirurgie je toho příkladem, protože jako první v regionu poskytuje široké spektrum zákroků jak léčebných, tak i čistě kosmeticko-estetických.

Konzultace a zákroky probíhají na našem pracovišti v Masarykově poliklinice v Trutnově. Je zde možné provést zákroky jak v lokální, tak i celkové anestezii. 

Ce2z9200

V případě složitějších a časově náročnějších zákroků, které vyžadují pooperační dohled nad pacientem, spolupracujeme se známým Ústavem chirurgie ruky a plastické chirurgie ve Vysokém nad Jizerou (www.ruka-kosmetika.cz), kde jsou pacienti po zákrocích sledováni po potřebně dlouhou dobu. Následná péče potom probíhá opět v naší ambulanci v Trutnově. Od roku 2017 spolupracujeme dále s Klinikou Dr. Pírka v Mladé Boleslavi a Nemocnicí v Trutnově. 

Naším cílem je individuální přístup k pacientům, který umožní najít způsob, jak vyhovět jejich potřebám a požadavkům. Při operačním řešení daného problému se vždy zaměřujeme na detail problému, protože věříme, že výsledek – ať funkční, nebo estetický, případně kombinovaný – je právě odrazem pečlivého řešení i drobných, zdánlivě nevýznamných detailů.

Spektrum výkonů pracoviště plastické chirurgie

 

FOTOGRAFIE PŘED A PO ESTETICKÝCH ZÁKROCÍCH

FOTOPŘÍBĚH - MODELACE A ZVĚTŠENÍ PRSOU