Máte dotaz nebo se chcete objednat? Volejte 499 859 755 nebo 499 813 978

Proktologie

Proktologie je lékařský obor zabývající se chorobami konečníku. 

Onemocnění konečníku jsou v populaci velmi častá a nevyhýbají se žádné věkové kategorii pacientů. Příznaky onemocnění konečníku mohou být akutní, nebo chronické. Nejčastějšími projevy jsou bolest, krvácení, různá zduření, výhřezy, výtok, svědění, kožní projevy nebo změny charakteru a frekvence stolice. Velkou část onemocnění konečníku lze léčit v ambulantním režimu. Některé tyto chorobné příznaky mohou být i průvodními projevy závažnějších, někdy i systémových onemocnění.  

Chir Tu Proktologie Sm

V diagnostice a léčbě onemocnění konečníku provádíme:

  • vyšetření anoskopií, rektoskopií
  • odběry na histologická vyšetření
  • vyšetření stolice na skryté krvácení
  • vyšetření a léčba hemoroidů
  • operace konečníkových píštělí, zánětů a nezhoubných nádorů
  • léčbu konečníkových trhlin 

Naše další služby

Pracoviště naší společnosti pokrývá svými specialisty chirurgické obory, kterými jsou všeobecná chirurgie, proktologie (nemoci konečníku), chirurgie prsní žlázy, plastická chirurgie a chirurgie ruky.

                                 
 
 

Vážení pacienti,

Vaše osobní údaje jsou zpracovávány ve zdravotnické dokumentaci v plném souladu s platnými právními předpisy zejména v souladu se zákonem č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách a podmínkách jejich poskytování (zákon o zdravotních službách) a jeho prováděcími předpisy. Jejich zabezpečení a ochrana je zajištěna v souladu s těmito předpisy i v souladu s Obecným nařízením Evropského parlamentu a Rady EU  2016/679 o ochraně osobních údajů (tzv. GDPR). Kromě možnosti přístupu k Vašim osobním údajům námi zpracovávaným, máte právo požadovat jejich opravu či omezení zpracování pokud zjistíte, že jsou tyto údaje nesprávné, nepřesné, změnily se atd. Poskytování Vašich osobních údajů je zákonným požadavkem a máte jako pacient povinnost je poskytnout, stejně jako zdravotnický pracovník má právo je po Vás požadovat. Odpovědnou osobou , na kterou se můžete obracet, je Váš ošetřující lékař.