Máte dotaz nebo se chcete objednat? Volejte 499 859 755 nebo 499 813 978

Mám "karpály" - co mám dělat

"Karpály" neboli odborně syndrom karpálního tunelu je časté onemocnění ruky. Pokud si myslíte, že máte "karpály", požádejte svého ošetřujícího lékaře o zajištění neurologického a EMG vyšetření a dostavte se k nám ke konzultaci s výsledkem. Případně je možné se objednat telefonicky na konzultaci přímo a EMG zajistíme od nás. Více informací o tomto nepříjemném onemocnění zde.

Naše další služby

Pracoviště naší společnosti pokrývá svými specialisty chirurgické obory, kterými jsou všeobecná chirurgie, proktologie (nemoci konečníku), chirurgie prsní žlázy, plastická chirurgie a chirurgie ruky.

                                 
 
 

Vážení pacienti,

Vaše osobní údaje jsou zpracovávány ve zdravotnické dokumentaci v plném souladu s platnými právními předpisy zejména v souladu se zákonem č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách a podmínkách jejich poskytování (zákon o zdravotních službách) a jeho prováděcími předpisy. Jejich zabezpečení a ochrana je zajištěna v souladu s těmito předpisy i v souladu s Obecným nařízením Evropského parlamentu a Rady EU  2016/679 o ochraně osobních údajů (tzv. GDPR). Kromě možnosti přístupu k Vašim osobním údajům námi zpracovávaným, máte právo požadovat jejich opravu či omezení zpracování pokud zjistíte, že jsou tyto údaje nesprávné, nepřesné, změnily se atd. Poskytování Vašich osobních údajů je zákonným požadavkem a máte jako pacient povinnost je poskytnout, stejně jako zdravotnický pracovník má právo je po Vás požadovat. Odpovědnou osobou , na kterou se můžete obracet, je Váš ošetřující lékař.