Máte dotaz nebo se chcete objednat? Volejte 499 859 755 nebo 499 813 978

Reference

Reference našich spokojených klientů - více referencí na https://www.radeklhotsky.cz/reference/

 

Před měsícem jsem podstoupila plastiku horních víček u MUDr. Radka Lhotského v Trutnově. Moc jsem se zákroku obávala, ale bylo to zbytečné. Pan doktor je profesionál s laskavým a milým přístupem. Vše mi podrobně vysvětlil a po celou dobu operace se mnou hovořil o každém kroku, který provádí. Zákrok proběhl rychle a naprosto bezbolestně. No a výsledek je úžasný. Nejenom, že já jsem spokojená, ale mé okolí mi tvrdí, že jsem omládla o několik let. Pokud chcete udělat něco se svým zevnějškem, tak vřele doporučuji MUDr. Lhotského. Je to TŘÍDA !!!

Martina Lukášková 42 let

Fotografie před a po

M. Lukášková
Blefaroplastika - horní víčka

Na chirurgické ambulanci působí tým sehraných lidí, úžasných profíků. Všechno zde běží jak na drátkách, a ještě jsme se u zákroku zasmáli. Děkuji za to, že máte soukromou ambulanci, kam člověk může zajít s problémem, a nemusí se bát, jak to dopadne. Hodně štěstí a spokojených klientů přeje N. Růžičková.

N. Růžičková
Všeobecná chirurgie

Chtěla bych poděkovat lékařům a sestřičkám v Trutnově za skvělý přístup k mé dceři, která podstoupila úpravu odstátých boltců a dále také lékařům, lékařkám a sestřičkám a všem zaměstnancům ve Vysokém nad Jizerou, kde byla pro tuto operaci hospitalizována. Těšinová Martina, Trutnov

M. Těšinová
Operace odstátých boltců